Pomagamy w znalezieniu przedszkola / szkoły dla Twojego dziecka

Świadczymy kompleksową pomoc w dobrze odpowiedniej placówki edukacyjnej dla Państwa dziecka. Pomagamy w odnalezieniu przedszkola, które spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz zapewnia profesjonalną i doświadczoną kadrę pedagogiczną.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z dziećmi dotkniętymi autyzmem, jesteśmy w stanie odnaleźć miejsce w którym Państwa dziecko nie poczuje się wykluczone wśród rówieśników, a zespół pedagogiczny będzie w stanie prawidłowo rozpocząć proces edukacyjny dziecka.

Wszelkich zainteresowanych pomocą rodziców, zapraszamy do skontaktowania się z nami.
Chętnie wspólnie pokonamy wszelkie trudności.

Nasze przedszkole SPEKTRUM

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do zapoznania się z naszym przedszkolem ukierunkowanym na dzieciach z autyzmem, o nazwie SPEKTRUM. Wszelkie informacje znajdą Państwo klikając w poniższy przycisk.Drogi Rodzicu! Jeśli nie ma odpowiedniego przedszkola rehabilitacyjnego dla Twojego dziecka z autyzmem lub innymi niepełnosprawnościami w okolicy Twojego miejsca zamieszkania, zostaw nam niezobowiązującą wiadomość. Jeśli zbierze się odpowiednio liczna grupa dzieci, postaramy się takie przedszkole otworzyć lub pomożemy Ci znaleźć inne, najbliżej położone

Jakie rozpoznanie medyczne posiada Twoje Dziecko?

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.